ŻŁOBEK-MINI ŻYRAFKI

Mini Żyrafki – to nasza grupa najmłodsza grupa żłobkowa. Do grupy żłobkowej MINI ŻYRAFKI przyjmujemy dzieci od 9-tego miesiąca życia.

Posiadamy stosowny wpis do Rejestru Żłobków i klubów dziecięcych, zatem nasz Żłobek jest dostosowany do wymogów, które takie miejsca powinny spełniać, a co za tym idzie Miasto Warszawa sprawuje cykliczne kontrole.

Sala naszych Mini Żyrafek jest bardzo przestronna, widna i estetyczna. Dominujące kolory to żółty, pomarańczowy i jasno zielony. Mięciutki dywan zachęca do zabaw na podłodze.

Przy sali jest łazienka w kolorze biało pomarańczowym, wyposażona w 2 umywalki i 2 kabiny wc, przewijak i prysznic. Nad umywalkami znajdują się półeczki na szczoteczki i pasty do zębów.

Przy sali znajduje się magazynek z atestowanymi leżaczkami i pościelą dla Dzieci, które będą w Przedszkolu leżakować.

Malutkie stoliki i krzesełka dostosowane są do wielkości Dzieci i zachęcają do wykonywania wszelkich prac manualnych. Dzieci uwielbiają siedzieć przy ogromnym stole razem z kolegami i jeść obiadek albo wspólnie tworzyć dzieła plastyczne. Dla najmłodszych dzieci posiadamy krzesełka do karmienia.

Można również usiąść wygodnie na dywanie lub miękkich poduszkach i uczestniczyć w zajęciach dostosowanych do potrzeb i możliwości najmłodszych i dzieci.

Ale przede wszystkim nasze Mini Żyrafki uwielbiają się bawić.

Dlatego wyposażylismy salę w kolorowe, wspaniałe zabawki, znanych producentów oraz książeczki. Wszystkie zabawki są przystosowane do wieku naszych Mini Żyrafek. Oczywiście zarówno zabawki, meble jak również całe wyposażenie posiadają odpowiednie atesty.

Dzieci każdego dnia wychodzą na nasz własny plac zabaw wyposażony w zabawki odpowiednie do wieku naszych dzieci.

Wiek : od 12 miesiąca
Ilość dzieci w klasie : 18