3 – LATKI

W naszym przedszkolu dzieci otacza uporządkowana przestrzeń podzielona na ośrodki zainteresowań. Dzieci znajdą tam kącik misiów, kącik majsterkowicza, kącik kuchenny, kącik muzyczny. Każda książeczka i pomoc edukacyjna ma swoje określone podpisane miejsce. Nasze przedszkolaki bez trudu odnajdują się w uporządkowanej przestrzeni. Stonowane, pastelowe barwy ścian i mebli powodują, że nasze Dzieci po skończonej zabawie bez trudu potrafią się skupić na zajęciach edukacyjnych.

Dzieci uczą się przede wszystkim poprzez zabawę. Dlatego wyposażyliśmy salę w certyfikowane drewniane zabawki. Dziewczynki mogą się bawić  w sklep lub gotować na pięknej różowej kuchni. Chłopców na pewno zainteresuje kącik majsterkowicza oraz samochody różnych marek.

W tej sali stoliki i krzesełka są już nieco wyższe, bo nasze 3-latki rosną bardzo szybko.

Przy sali znajduje się łazienka, w której dominują kolory żółty i pomarańczowy. Umywalki i sanitariaty zostały zamontowane na wysokości dostosowanej do wzrostu Dzieci. Na ścianach znajdują się półeczki z przeznaczeniem na kubeczki , szczoteczki i pastę do zębów.

Wiek : 3
Ilość dzieci w klasie : 18